Wedding planner – czy wiesz kto to?

Planowanie wesela

Po wzniosłej chwili oświadczyn wracamy na ziemię i próbujemy pokonać szereg trudności związanych z zaplanowaniem wesela. Kiedy już mamy ustalony szczegółowy plan, listę rzeczy i spraw do załatwienia oraz ustaliliśmy weselny budżet musimy zacząć działać. Realizacja zamierzeń krok po kroku wymaga od nas jeszcze więcej czasu i zaangażowania niż domowe planowanie, które już spędzało nam sen z powiek. Nie każdy musi lubić zadania związane z organizacją imprez, ciągłym poszukiwaniem lepszych i tańszych rozwiązań. Nie zawsze potrafimy zrobić wszystko na własną rękę, albo zwyczajnie nie mamy na to czasu.

Wedding planner

Weeding planner to nic innego jak konsultant ślubny. Jeśli marzysz o weselu, którego nigdy nie zapomnisz. Chcesz oczarować rodzinę i przyjaciół.  Marzysz o pięknie przystrojonym świeżymi kwiatami kościele, czerwonym dywanie prowadzącym do ołtarza, sali weselnej jak z bajki. Całe młodzieńcze życie oglądałaś filmy i marzyłaś o ty, kiedy to ty staniesz na ślubnym kobiercu. Masz mnóstwo pomysłów w głowie. Sama nie wiesz już na co się zdecydować, i które rozwiązanie jest lepsze. Chcesz spędzić niezapomniany dzień, jednak sama nie wiesz od czego zacząć i co zrobić, żeby taki właśnie był. Z pomocą przyjdzie ci właśnie wedding planner czyli konsultant ślubny. Zaplanuje twój ślub i wesele od podstaw, w każdym nawet najdrobniejszym szczególe. Pozwoli wybrać Ci spośród wielu Twoich pomysłów, te najlepsze. Będzie przy Tobie na każdym etapie przygotowań, jak i podczas samej uroczystości. Zawsze będziesz miała oparcie w osobie, która zna się doskonale na organizacji wesel. Wedding planner pozwoli Ci cieszyć się tym dniem, a obowiązki weźmie na siebie.

Zaoszczędzony czas

Wynajęcie konsultanta ślubnego to przede wszystkim oszczędność czasu. Często przez większość dnia pracujemy. Co więcej po pracy również mamy obowiązki takie jak praca dodatkowa czy oporządzenie gospodarstwa domowego. Organizacja wesela to co najmniej półroczna praca na drugim etacie. Jeśli nie zajmujemy się tym na co dzień, samo zaplanowanie może być  na nas tak czasochłonne i wymagające, że sama wizja wesela będzie nas coraz mniej cieszyła. A organizacja jeszcze nawet się nie zaczęła, to dopiero planowanie. Wedding planner zrobi to wszystko za nas w dużo krótszym czasie, gdyż jest specjalistą w tej dziedzinie. My będziemy mieli czas na pracę, obowiązki i przyjemności, a konsultant ślubny w oparciu o nasz gust i preferencje organizuje nam całe wesele. Naszą rolą jest tylko akceptacja kolejnych zrealizowanych zadań wedding plannera.

Mniej stresu

Konsultant ślubny to także gwarancja naszego spokoju zarówno podczas przygotowań, jak i samej uroczystości. Nie musimy stresować się szukaniem sali, wysyłką zaproszeń, wyborem cukierni. Rozmowy z ludźmi wykonującymi poszczególne zadania, również bierze na siebie wedding planner. Nie martwimy się czy ze wszystkim zdążymy, bo mamy osobę, która jest za to odpowiedzialna. Ponadto, konsultant ślubny, w oparciu o swoje doświadczenie, potrafi przewidzieć wiele rzeczy, a tym samym uniknąć niemiłych niespodzianek. Również w trakcie wesela będzie czuwał nad tym aby wszystko szło zgodnie z planem. Dzięki temu para młoda może tylko cieszyć się chwilą, bez żadnych zmartwień.

Podziel się naszym tekstem!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *