Co robi konsultant ślubny

Wedding planner

To osoba, która w pełni przejmie kontrolę nad naszym weselem i jego organizacją. Konsultant ślubny zapewni profesjonalną obsługę uroczystości. Nasz najważniejszy dzień będzie dopracowany w najmniejszym szczególe, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a nieplanowane sytuacje będą praktycznie niezauważalne i rozwiązane od ręki. Marzymy o weselu jak z bajki. Nie mamy czasu na wielogodzinne poszukiwanie odpowiednich rozwiązań, nie lubimy tego czy zwyczajnie nie potrafimy. Konsultant ślubny może zrobić wszystko za nas. Po naszej stronie będzie tylko leżało podjęcie kluczowych decyzji i zaakceptowanie pomysłów i działań wedding plannera.

Przygotowanie ślubu i wesela od podstaw

Kiedy wiesz od samego początku, że nie masz czasu ani predyspozycji do organizowani tak duże uroczystości zgłoś się do konsultanta ślubnego. Wedding planner przygotuje dla Ciebie plan i stworzy wizualizację ślubu i wesela. Wybierze dla Ciebie kościół i salę weselną, bądź postara się o dogodny termin w miejscu, które sobie wymarzyliście. Konsultant ślubny zadba o całą oprawę wesela. Wybierze kamerzystę i fotografa, cukiernię, kwiaty, zespół muzyczny, zaproszenia (zajmie się także wysyłką, w przypadku gdy zaproszenia nie będą dostarczane osobiście), salon sukien ślubnych, menu itd. Ty spośród przedstawionych propozycji wybierasz tylko tą, która podoba ci się najbardziej. Jeśli nie masz nawet tyle czasu możesz po prostu akceptować wybrane przez konsultanta ślubnego pomysły. Wedding planner nie tylko wybierze to za Ciebie, ale i będzie czuwał nad wywiązaniem się z umowy poszczególnych osób. Wszystko będzie załatwione za Ciebie.  Konsultant ślubny zadba o miejsca noclegowe dla Twoich gości oraz o transport, zarówno podczas wesela jak i przed oraz po jego zakończeniu. Wszystko w oparciu o ustalony wcześniej budżet, który przeznaczyliście na organizację ślubu i wesela. Wszystko planowo i na czas.

Obecność podczas uroczystości

Emocje, które towarzyszą parze młodej w dniu ślubu są niezaprzeczalnie ogromne. Po co stwarzać sobie dodatkowy stres jakim jest koordynowanie organizacji i sprawdzanie czy wszystko odbywa się zgodnie z założeniami. Konsultant ślubny może być z Tobą także podczas samej uroczystości. Otoczy opieką gości weselnych, odpowie na ich wszelkie pytania i pomoże w każdej sytuacji. Skoordynuje także działania osób, które pracują przy weselu. Kolejne etapy przyjęcia weselnego będą odbywać się bez przeszkód. Wszystko będzie jak w bajce bo o wszelkich trudnościach para młoda nawet się nie dowie. Konsultant ślubny rozwiąże wszelkie problemy i zapewni, że przyjęcie będzie na wysokim poziomie.

Pomoc w organizacji poszczególnych elementów wesela

Kiedy przygotowania są już w toku i pojawiły się problemy. Jeśli wiele rzeczy robisz samemu, a tylko niektóre zadania chcesz powierzyć innej osobie. W takiej sytuacji również pomoże Ci konsultant ślubny. Do jego zadań nie należy tylko organizowanie ślubu i wesela w całości. Chętnie pomoże Ci także w poszczególnych elementach, z którymi masz trudności. Konsultant ślubny rozwiąże także trudności związane z poszczególnymi elementami uroczystości weselnej. Masz jakikolwiek problem w związku ze ślubem. Nie możesz się zdecydować. Nie umiesz wybrać spośród wielu opcji. Masz jakieś pytania. Nie wahaj się i poproś o pomoc profesjonalistę. Zatrudnij konsultanta ślubnego.

Podziel się naszym tekstem!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Zostaw komentarz

1 komentarz na temat “Co robi konsultant ślubny”

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *