Wyjazdy typu incentive wg. 5 Star Club!

Wyjazdy incentive są sprawdzoną metodą motywowania, nagradzania i integrowania pracowników oraz partnerów biznesowych. Główną zaletą jest potencjał, jaki mają w budowaniu pozytywnych relacji z otoczeniem zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Cele wyjazdów korporacyjnych i incentive: 

  • Lepsza motywacja do współpracy, większego wysiłku i zaangażowania;
  • Identyfikacja z firmą i zwiększenie lojalności wobec niej;
  • Integracja zespołu;
  • Stworzenie dogodnych warunków do polepszenia poziomu komunikacji pionowej i poziomej;
  • Poprawa atmosfery po trudnych decyzjach biznesowych (np. fuzja, restrukturyzacja, zmiany na rynku).

Korzyści, jakie przynoszą projekty incentive:

Klienci – Zacieśnienie współpracy, Zwiększenie zaufania, Poprawa wizerunku firmy, Dążenie do sytuacji win: win.Partnerzy, kontrahenci, dystrybutorzy – Polepszenie współpracyWiększe zaangażowanieZwiększona lojalność wobec przedsiębiorstwa zapraszającego na wyjazd.
Kadra zarządzająca – Lepsza identyfikacja z firmą, Sprawniejsze zarządzanie, Spojrzenie z innej perspektywy na funkcjonowanie firmyPracownicy – Poprawa wizerunku pracodawcy, Integracja zespołu, Poczucie współuczestnictwa w sukcesie firmy, Wzrost motywacji

Przygotowując oferty incentive przywiązujemy wagę do szczegółów, dlatego też dopracowywany jest każdy element podróży i atrakcji. W zależności od funkcji wyjazdu proponujemy Klientowi teasery promujące wyjazd lub pakiety brandingowe, które są doskonałym narzędziem budowania świadomości marki. Wszelkie detale określamy precyzyjnie podczas negocjacji z Klientem.

Incentive to w w naszym rozumieniu synonim niezapomnianych wrażeń, podróży życia pod szyldem naszego Klienta. Realizując zadania wyznaczone przez Klienta stawiamy sobie dodatkowy cel, by wyjazd był źródłem satysfakcji i nietuzinkowych wspomnień.

Podziel się naszym tekstem!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *