O nas

Jesteśmy członkami kreatywnego teamu, których wzmacnia przede wszystkim ogromna i niekończąca się ciekawość tego co otacza nas i naszych bliskich. Naszą misją jest dostarczyć Wam kreatywnych, rzetelnych i mądrych informacji na temat pomysłów na prezent, wystroju wnętrz, oraz… zrecenzujemy dla Ciebie praktycznie wszystko! W tym jesteśmy ekspertami i w tym mamy Wam dużo do zaoferowania!

Wśród pełnego banałów i nieambitnych treści internetu – a co gorsza, treści totalnie niesprawdzonych pod kątem merytorycznym i zgodności z prawdą (!), chcemy stworzyć miejsce, które będzie propagowało przede wszystkim rzetelną wiedzę, a także jej zdobywanie i poszerzanie.

Mamy nadzieję, że swoją ambicją, pasją oraz ogromnym zaangażowaniem rozbudzimy w wielu osobach motywacje by odkrywać w sobie i w świecie nieskończone pokłady wiedzy i stawać się coraz mądrzejszą, a co za tym idzie lepszą wersją siebie. Jesteśmy pozytywnie nastawieni i lubimy wyzwania, dlatego chcemy tworzyć to miejsce razem z wami. Inspirować i dawać pewne materiały i wskazówki, z których każdy będzie mógł skorzystać na swój własny sposób.

Pełni zapału i energii. Zawsze uśmiechnięci. Nieustannie ciekawi tego co skrywa w sobie świat. Optymiści, którzy wierzą, że mądrość uleczy świat.